Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Görsel tasarım çalışmaları, hedef kitleyi etkilemenin anahtar yollarından biridir. Marka imajınızı ve hikâyenizi yansıtan tasarımlarla müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Banner Grafik Tasarım

Dergi Grafik Tasarım

Afiş Grafik Tasarım

Kart Grafik Tasarım

Grafik Tasarım Neden Önemlidir ?

Grafik tasarım, iletişim dünyasında önemli bir araçtır. Karşı tarafa iletmek istediğiniz, hayal ettiğiniz görselin dijital ya da dijital olmayan ortama yansımasını sağlayan fikir sanatıdır. Markanızın vermek istediği mesajı hedef kitleye estetik bir şekilde ulaştıracak görsel tasarım işidir.

Çözüm Alanlarımız

Grafik Tasarım Çözümlerimiz

1. Banner Grafik Tasarım

İnternet sitelerinin içerisinde yer alan reklam panoları olarak adlandırılan Banner formatlı tasarımlardır. Sizin internet sitenizin dışındaki sitelerde belirli bir ücret karşılığı sizlerin Banner reklamları yerleştirilir. Böylelikle o adresi ziyaret edenler reklamınızı izleyerek, tıkladıkları takdirde sizin sayfanıza yönlendirilirler.

2. Dergi Grafik Tasarım

Sayfaların dizayn edilmesi ve içeriklerin hangi alanlarda yer alacakları dergilerin tasarım süreçleri içerisinde yer almaktadır. Metinlerin görsel açıdan duruşları, görsellerin boyutları, renklendirme, karakter boyutları ve sayfaların genel duruşları dergi grafik tasarımı kapsamında ele alınan konular arasındadır.

3. Afiş Grafik Tasarım

Etkileyici bir afiş tasarlanabilmesi için öncelikle uygun bir görsel yaratılması gereklidir. İllüstrasyon ya da fotoğraf olarak seçilen bu görsel ise sloganınızı destekleyecek bir ifadeye sahip olmalıdır. Tüketicilerin algılarına göre tasarlanan afişler ise, insanların akıllarında uzun süre yer edebilmenizi sağlamaktadır.

4. Kart Grafik Tasarım

İletişim bilgilerinin ve kişisel bilgilerin yer aldığı kart tasarımları, pazarlama çalışmalarında en fazla dikkat edilmesi konular arasındadır. Profesyonel bir şekilde tasarlanmış olan kartlar ile kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

En Çok Sorulanlar

TEOS olarak ihtiyaçlarınızın tamamını nesnelere ayırıp canlandırarak hayata geçiriyor ve yaşatıyoruz. Markalaşma yolundaki firmalar ya da kurumsal kimlik yaratmak isteyen tüm müşterilerimize en uygun grafik tasarımları sunuyoruz.

Grafik tasarım, iletişim dünyasında önemli bir araçtır. Karşı tarafa iletmek istediğiniz, hayal ettiğiniz görselin dijital ya da dijital olmayan ortama yansımasını sağlayan fikir sanatıdır. Markanızın vermek istediği mesajı hedef kitleye estetik bir şekilde ulaştıracak görsel tasarım işidir.1 Tem 2021

Ürününüzü veya Hizmetinizi en iyi şekilde piar çalışmasını nasıl yaparsınız onun için biziz.

What's your reaction?
0Smile0Shocked1Cool1Sad0Laugh

© 2024. Bu Site Metatron Tarafından Yapılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır.