Kurumsal Kimlik Envanterleri

Kurumsal Kimlik Envanterleri

Potansiyel müşterilerinizin markanızla tanışma anında, kurumsal iş birliklerinizde ve medya yatırımlarınızda güçlü bir imaja sahip olma şansınızı ertelemeyin. Markanızın kurumsal kimlik envanterlerini geniş portfolyosu olan grafik tasarımcılarımıza bırakın.Marka İmajı

Yüksek Temsil Gücü

Meyda ve Reklam

Tabela ve Yönlendirmeler

1. Marka İmajınızı Oluşturun

Kurumsal kimlik tasarımının her aşamasında markanızın ihtiyacı olan çözümleri geliştiriyoruz.

2. Temsil Gücü Yüksek

Marka karakteriniz, kurumsal kimliğinizde hayat bulsun! İhtiyacınız olan kurumsal kimlik ürünleriyle markanıza güçlü bir görünüm kazandırıyoruz.

3. Logonuz Akılda Kalsın!

Ulaşmak istediğiniz insanların dikkatini ilk bakışta çekecek bir logoya sahip olmak ister misiniz? Markanızı rakiplerinizden farklı kılacak ve potansiyel müşterilerinizin aklında yer edecek logoyu sizin için tasarlıyoruz.

4. Tabela ve Yönlendirmeler

Üretim tesisinizin, ofisinizin veya yeni açılan şubenizin tabela ve yönlendirmelerini tasarlıyoruz. Faaliyet gösterdiğiniz alan ne olursa olsun, dikkatleri markanızın üzerine çekiyoruz.

En Çok Sorulan Sorunlar

Kurumsal kimlik, bir işletmenin / kurumun kendini görsel öğelerle somutlaştırarak tanıtması ve imaj oluşturması açısından önemlidir. Markalaşma sürecine katkı sağlar.

Kurumsal Kimlik kendi markasını kurmak, büyütmek isteyen firmaların , şahısların mecburen yapması gereken şeylerdir

TEOS müşterilerimizin kendi markalarını yaratmalarında onlara çözüm odaklı projeler sunuyoruz ve iş yüklerini en aza indiriyoruz

What's your reaction?
0Smile0Shocked0Cool0Sad2Laugh

© 2023. Bu Site Metatron Tarafından Yapılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır.