Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Gelişen teknoloji sayesinde sizlere sunacağımız kablosuz ürün çözümlerimiz ile evinizde bu keyfi doyasıya yaşayabilirsiniz. Tercihleriniz doğrultusunda oluşturup sunacağımız hizmetler ile konfor ve teknolojiyi ev ve iş yerlerinizde hissedeceksiniz.

Referanslarımızla Gelen Müşterilerimiz
Müşteri Memnuniyeti
Satış Sonrası Destek

Konut içi iletişim sistemlerine örnek olarak, bazı fonksiyonların uzaktan kumanda edildiği çoklu ev içi telefon sistemi ve ısıtma sistemi gibi örnekler verilebilir.

Bu sistemler, evin otonom sistemlerinin dışındaki, örneğin pencerelerin açılıp kapatılması, perdelerin kontrol edilmesi gibi iletişim mekanizmalarıyla kontrol edilebilen olaylardır.

Günümüzde insanlar birtakım işlerini evlerinden veya işyerlerinden bilgisayar aracılığı ile yürütebilmektedirler.

Çevreci

Gereksiz yere tüketimlerde otomatik olarak, sonlandırılıcaktır

Maksimum Konfor

Evinizin veya İş yerinizin istediğiniz gibi orda olmadan yönlendirin ...

Karlılık

Lüzumsuz ve Haberiniz olmayan enerji israfını engelleyebilirsiniz

Güvenlik

Nerde olursanın olun Evim'de Şuan ne oluyor veya izinsiz giriş varmı ...

Akıllı Ev Sistemlerinin Sahip Olduğu Fonksiyonlar

Akıllı evler konusunda otomasyon, üzerinde çok durulan bir noktadır. Sebebi ise enerji tasarrufu sağlayarak maksimum verime ulaşmaktır. Günümüzde de enerji kaynaklarının giderek azalması dünyayı tehdit eden başlıca problemlerden biridir.

Hem gelecek nesillere kullanabilecekleri daha fazla enerji bırakmak hem de kullandığımız enerji kaynaklarına ödediğimiz paradan tasarruf etmek hepimizin isteyeceği bir şeydir. Akıllı evler bu konuyu başlıca ele alıp enerji israfını minimuma indirgemeye odaklanır.

İsraf Olan Enerji Çeşitleri

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea 

Akıllı elektrik sisteminin faydaları

Bir aydınlatma veya cihaz çok uzun süre açık bırakılırsa bir bildirim alın. Normal olmayan cihaz tüketimlerini göster.

Önceden ayarlanmış ve özelleştirilebilir senaryolardan yararlanın veya kendi senaryonuzu kolayca oluşturun. Artık her şeyi kapatıp açmak için evin içinde dolaşmak ya da tüm cihazlarınızı birer birer fişten çekmek yok

Akıllı yük yönetimi: Varsa sözleşmeye bağlı enerji sınırı aşıldığında, akıllı telefonunuzda bir bildirim alırsınız ve aşırı yüklenmeyi önlemek için bazı cihazlar kapatılır. Enerji tüketim seviyeleri geri yüklendiğinde, daha önce kapatılan yükler yeniden etkinleştirilecektir.

Akıllı Ev Sistemleri sizin için kullanılmayan bölgelerin, ürünlerin elektriğini keserek maliyet açısından daha fazla karlılık getirir 

What's your reaction?
2Smile0Shocked2Cool1Sad2Laugh

© 2023. Bu Site Metatron Tarafından Yapılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır.